You are here: Home / BachoTeX / EuroBachoTeX 2007 / Do autorów

Do autorów

Strona główna EBT 2007Jeśli „Apel o wystąpienia” spowodował, że pomyślałaś lub pomyślałeś „A może by?”, to tak, tu znajdziesz potrzebne Tobie informacje.

Do przygotowania swojego wystąpienia w języku angielskim użyj, prosimy, „standardowego” stylu TUGboat. Akceptujemy zarówno wystąpienia przygotowane w wersji plain jak i LaTeX, z preferencją dla tej ostatniej.

Teksty w języku polskim należy przygotować posługując się zmodyfikowanymi wersjami makrodefinicji ltugproc.cls/tugproc.sty, tj.:

  • ltugboatp.cls, ltugprocp.cfg, ltugprocp.cls (LaTeX, zalecany)
  • tugboatp.sty, tugprocp.cfg, tugprocp.sty (plain)

Jeżeli korzystamy z LaTeX-a to piszemy tak, jak w przypadku posługiwania się klasą article. Przykład jest w pliku test-l.tex.

Jeżeli wykorzystujemy „tugprocp”, to piszemy tak, jak w przypadku stylu „gust”. Przykład jest w pliku test-p.tex. Ponadto opis stylu „gust” znajduje się w artykule Staszka Wawrykiewicza „Krótki przewodnik jak pisać do Biuletynu GUST”.

Prosimy o możliwie wczesne dostarczanie materiałów w języku polskim, ponieważ będziemy starali się, aby wystąpienia były przetłumaczone na język angielski.

Na streszczenia oczekujemy do 15 marca (przedłużono z 5 marca) a artykuły do publikacji w preprincie konferencyjnym do 31 marca. Streszczenia i artykuły należy wysyłać do Komitetu programowego: papers-EBT2007 at gust dot org dot pl.

Document Actions